Řízená degustace

Bližší informace upřesníme. V případě zájmu nás kontaktujte na    📞 602804365.

U Nás, ty nejkvalitnější vína ..

.. Rádi Vám nabídneme vína nebo prosecca z široké nabídky, kterou vinotéka millenium má. Vína jak z Moravských vinařství , tak z Německa, Rakouska, Španělska, Itálie či Francie. Chystáme také pro Vás degustační večery , jen co to situace dovolí. Vína si také můžete zakoupit na našem e-shopu www.vinotekamille.cz.

Dovážíme i některá vína z oblasti Bordó a Burgundska. Abychom mohli nabídnout široký sortiment, spolupracujeme i s některými přímými dovozci vín italských, španělských a francouzských. Tato vína nabízíme v naší vinotéce za stejnou cenu, za kterou by si toto víno mohl zákazník koupit od dovozce. Naším hlavním zájmem zůstává víno z Porýní a z okolí řeky Mosely. I tato vína prodáváme obvykle za cenu, kterou zákazník dostane, bude-li kupovat přímo u vinaře v Německu nebo ve vinotéce. V sortimentu máme jak vína levnější, to však neznamená, že se jedná o vína nekvalitní, tak i vína ve vyšší cenové relaci odpovídající kvalitě a jménu vinaře.

 Naší filozofií proto je, nabízet vína od osvědčených vinařů, dle našeho výběru přímo od výrobce. Všechna naše vína jsou prodávána s DPH, tzn. že jsme zde i pro firmy a společnosti, které nakupují tiché víno s odpočtem DPH. V letošním roce Nás můžete najít na stránkách facebooku, kde děláme prezentaci vín pro naše zákazníky.  

Řízené Degustace Vín 

Po předchozí dohodě můžeme pro Vás nebo Vaše přátele či obchodní partnery připravit řízenou ochutnávku vín dle výběru. Věříme, že s naší nabídkou kvalitních vín budete spokojeni.

Součástí degustace je láhev vody Aqua Angels pH 8,8, sýrový talířek a pečivo. V případě zájmu můžeme nabídnout Menu spojené s párováním vína, připravili bychom speciální nabídku.

Cena se odvíjí od skladby vína, nicméně začínáme na částce 500 Kč + DPH.

Ing. Julius Šiška
předseda správní rady

Řízené degustace

8. 10. 2021 proběhla na Králově vile degustace Riesling Alsace

23. 9. 2021 proběhla na Králově vile degustace vín z vinařství Von Buhl12. 8. 2021 proběhla na Králově vile degustace růžových vín se sommeliérem,
24.6. 2021 proběhla na Králově vile degustace vín z vinařství G. H. Mumm. 

Náš kousek galerie pro Vás